HAIRJOY Нескопосник Бел Cosplay Перика со Монтажни Косата Пунџа Русокоса Браун Топлина Отпорни на Синтетички Костим Перики

HAIRJOY Нескопосник Бел Cosplay Перика со Монтажни Косата Пунџа Русокоса Браун Топлина Отпорни на Синтетички Костим Перики

DEN 550.00
DEN 618.24
 

Това е достапна
Износ

HAIRJOY Нескопосник Бел Cosplay Перика со Монтажни Косата Пунџа Русокоса Браун 2 Бои Отпорни на Топлина Синтетички Костим Перики
1.Русокоса со пунџа ( Нескопосник Бел)
2.русокоса без пунџа
3.браун со пунџа.
4.браун без пунџа
5.русокоса со Единствен Чип конска опашка.
1.Бренд име : Hairjoy
2.Се чувствува многу како човечки косата и скалпот, точно-на-животот во секој детал;
3.удобно за секојдневно носење; Нема штета за вашата коса;
4.Внатрешниот дизајн е прилагодлив, па вие сте во можност да се прилагоди на големината за идеално се вклопуваат;куките во внатрешноста на перика се целосно прилагодливи за да ги собере сите големини .
5. Лесно да се мијат и нега;
6. Материјал : висока температура влакна
Карактеристики :
100% Сосема Нов
Тежина : Околу 160 g
Coulor : русокоса браун
Една големина одговара на повеќето
Синтетички перика
Одлично за костимот Cosplay, фенси топката и спортски тематските настани
Brightens до возбудени и смешен атмосфера
Со еластична бенд за удобно носење
Обновливи и лесно да се згрижени.
Пакет Содржина :
1 x Коса Перика
Испорака :
1.Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.
Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 3 дена откако вашата уплата е завршен.ако сакате вашата стока транспортирана со DHL,pls контактирајте со нас пред да се плати.
2.Нормално ние брод на налози од страна на Aliexpress Стандард на Превозот и e Paket.
Се враќа :
1. Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.
2.Ние ќе целосна наплата вас, ако не го примите цел.
Повратни информации :
1.За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
2.Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти nagetive повратни информации . Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.

Повеќе информации

Протегала должина:
10inches
Предмети по Пакет:
1 Парче Само
База Материјал:
Еластична чипка
Боја на Чипка:
Транспарентна
Текстура:
Директно
Перики Должина:
Краток
капа големина:
Просечната Големина
густина:
130%
Може Да Се Permed:
Yes
Бренд Име:
hairjoy
Материјал Одделение:
Висока Температура Влакна
Чипка Перика Тип:
Никој Чипка Перики

Најдобрите понуди во категоријата