Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
12# црна Микро Lychee Pattren висок квалитет 1.2 мм дебел СТП Кожа ткаенина за DIY автомобили табела кеси кревет материјал (140*500cm)

12 црна Микро Lychee Pattren висок квалитет 1.2 мм дебел СТП Кожа ткаенина за DIY автомобили табела кеси кревет материјал (140*500cm)

DEN 5280.00
 

Това е достапна
Износ

modname=ckeditor
Answer : ___________________________ NOTE :
1. Материјал : СТП
2.Предност : Добро Ленти ,Силна Wearability ,E nvironmentally-Friendly
3.За нега на Настава : Машина за миење ладно,собори сува ниска
4. Напомена :
Кога ќе го добиете,тоа може да биде навремено,може да се стави крпа погоре,железо тоа да се изедначи, или да користите компресор да се изедначи.
Кога ќе го добиете,тоа може да биде мирис, не е добро,ве молиме да се стави надвор неколку дена,мирисот ќе биде подобро.
4.Големина : Едно парче=1.4*5m(Ширина на ткаенина е фиксна 1.4 м,должина може да биде било кој,ако цел 2,ќе испрати 1.4*10m.цел 3,ќе испрати 1.4*15 милиони...
Големопродажните цени достапни на барање.
Широко Се Користи
Компанијата Воведе
1.Сите наши ткаенини се Гарантира 100% нов, unwashed,парична казна квалитет и намалување на цел.Сите ткаенини се чуваат во нашите чад free shop.
2.Ние сме една фабрика во Кина,имаме извоз во право,ние имаме многу години на искуство во структурата на извозот за Русија,САД,Европа,Јужна Америка,Блискиот исток земји ,итн,ако ви треба повеќе,добредојдовте на испитување.
Микро Lychee Pattren Висок Квалитет 1.2 мм дебел СТП Кожа ткаенина за DIY автомобили табела кеси кревет материјал (140*50cm)-jintu

Повеќе информации

Материјал:
PU
Функција:
Водоотпорен,Абразија-Отпорен На
Број На Модел На:
jt
Шема:
Заврши
Употреба:
Декоративни,Појас,Чаир,Торба,Мебел,Троседот,Ракавици,Столче,Облека,Чевли
Ширина:
54/55
Дебелина:
1.2 mm
Поддршка Техника:
Плетени

Најдобрите понуди во категоријата