Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Дејвид додатоци 50*145cm златна фолија Леопард flocked Синтетички кожа ткаенина DIY Материјал За Чанта Облека,1Y59160

Дејвид додатоци 50*145cm златна фолија Леопард flocked Синтетички кожа ткаенина DIY Материјал За Чанта Облека,1Y59160

DEN 298.56
 

Това е достапна
Износ

Се препорачува :
ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА ПРИЛАГОДЕНО НА ВАШИТЕ СОПСТВЕНИ ДИЗАЈНИ, НАЈДОБРО Е MOQ И ЦЕНА ЗА ПАНДЕЛКА .СМОЛА. FARIC.. PLS КОНТАКТИРАЈТЕ СО НАС ЗА ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ, БЛАГОДАРЕНИЕ 1. Материјал : види наслов remrked 2.Големина : ве Молиме погледнете го и насловот (намалување од страна на рака, за грешка +-3cm) 3. Боја : бои, како слика покажува . 4. Ве молиме Имајте во предвид : Ткаенина над 10 метри, може да дојде во повеќе прекини. 5. Карактеристики : Еко-пријателски отпечатоци меки и удобни Погоден за торба, паричник, чанта, бебе облека и многу други шиење занаети. Answer : ___________________________ Note : Сите ткаенини се скрати со рака. Објектот може да ја напушти суровини раб, и може да се 1-2cm отстапување постои. Поради разликите во компјутерски монитори, вистинските бои може да се разликува малку од оние што се прикажани.
Бидејќи на некои ткаенини matterial е газа, па тоа е лесно да се збрчкана и можеби некои сјај ќе падне, ве молиме да се разбере, thx Рака-сечење, половина метри од ткаенина што многумина го 1-3 см грешка, бидејќи тоа е прирачник за мерење, ве молам, прости ми, ви благодарам. Ако купувате 2 или многу повеќе, ние континуирано ќе ви даде. За прилог Пример на сликата. ширина 145cm,различни ткаенини ширина можеби различни , Конечна ширина големина Види наслов или се забележани во секој дизајн. 50*145cm за 1 buc 100*145cm за 2 компјутери 150*145cm за 3pcs ...ширина 145cm нема промена

Повеќе информации

Поддршка Техника:
Nonwoven
Број На Модел На:
Дејвид додатоци
Функција:
Анти-Mildew,Абразија-Отпорен На
Дебелина:
големина 50*145cm
Бренд Име:
Дејвид додатоци
Употреба:
Дома Текстил,Декоративни,Појас,Чаир,Голф,Торба,Мебел,Троседот,Фудбал,Лаптоп,Ракавици,Столче,Автомобил,Облека,Чевли
Материјал:
ПВЦ
Шема:
Flocked
Ширина:
other50*145cm
Место на Потекло:
Кина(Копно)
Шема:
Други

Најдобрите понуди во категоријата