Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Мотоцикл Dirt Bike Синџир Лизгачот Водич За Хонда CR125R CR250R CRF250X CRF450X Пад на превозот

Мотоцикл Dirt Bike Синџир Лизгачот Водич За Хонда CR125R CR250R CRF250X CRF450X Пад на превозот

DEN 368.00
DEN 504.00
 

Това е достапна
Износ


Лесно да се инсталира Месеци со сите ваши акции хардвер Издржлива пластика компресија моделирани синџир лизгачот подобрува носат живот го Штити вашиот главниот дел на задната суспензија од синџир носат Заштитите вашиот мотор главниот дел на задната суспензија и синџир од носат процес со оваа издржлива пластика синџир лизгачот Fitment : За Хонда, 2000-2007 CR125 R За Хонда, 2000-2007 CR250 R За Хонда 2004-2009 CRF250 R За Хонда 2004-2013 CRF250 X За Хонда, 2002-2008 CRF450 R За Хонда 2005-2009 CRF450 X Спецификации : Материјал : Трајни Пластични Боја : Црвена Страна Дупка Големина : 2x1.3cm(Lx W) Централна Дупка Надворешниот Дијаметар : 2cm Централна Дупка Внатрешен Дијаметар : 1cm Големина : 35cmx6cm(Lx W) Количина : 1 Компјутер Забелешка : ве Молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да понуда Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Пакетот вклучува : 1 x Синџир Лизгачот

Повеќе информации

Бренд Име:
QILEJVS
Тип На Објект:
Синџир Поставува
Име На Модел:
синџир лизгачот
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Должина:
35cm
Објектот Ширина:
6cm
Материјал Тип:
Издржлива Пластика
Специјални Функции:
мотоцикл синџир лизгачот

Најдобрите понуди во категоријата