Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
најновите пристигнување полу скапоцени мушка shard ѓердан рачно изработени мали бисери ѓердан мулти слој мушка ѓердан N2121

најновите пристигнување полу скапоцени мушка shard ѓердан рачно изработени мали бисери ѓердан мулти слој мушка ѓердан N2121

DEN 214.00
DEN 225.12
 

Това е достапна
Износ


Попуст :
Микс Цел Добредојдени! OEM / ODM Цел Добредојдени!
Микс цел повеќе од 500$ ќе биде испорачуван DHL автоматски без дополнителни превозот надомест
Ако ви се трошат над одредена количина од нашата продавница, можете автоматски да добие огромен попуст :
** Над НАС$ 150.00 Се 3% Off , надградба на нашите ВИП купувачот, уживаат попуст следниот пат
** Над НАС$ 300.00 Добие 5% Попуст , надградба на нашата ЗЛАТНА ВИП купувачот, уживаат повеќе попуст следниот пат
** Над НАС$ 500.00 се Добие 8% Попуст , надградба на нашите ПЛАТИНУМ ВИП КУПУВАЧОТ, уживајте во повеќето попуст следниот пат
Пакет
** Ние се големо внимание во пакување секој детал да се обезбеди безбедно испорака за вас .Затоа ве молиме проверете пакетот пред да потпишете за да го добијат, ако тоа е скршен или оштетен, може да се направи рекорд со превозникот. Во исто време, можете да фотографирате и испратете ја на нас, ние ќе го реши проблемот за вас во прв пат.
Превозот
** Бесплатен превозот : сите добра се бесплатни од Кина Пост Регистрирани Воздух Пошта, тоа ќе биде потребно околу 8 - 30 дена за да стигне до вас;
** Специјален попуст за испорака : од DHL / ФЕДЕКС / EMS / UPS-от и слично, тоа ќе потрае aroud 3 - 8 дена за да стигне до вас
** Со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со данок или пониски даночни при увоз,ние ќе го пријават како "подарок" и ниска вредност ќе биде прогласен, ако било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.
Политика На Враќање
** Ние нудиме бесплатен 5 ДЕНА ГАРАНЦИЈА за оваа точка.
Ве молиме Имајте во предвид : Ние не покривање на сите предмети за штета по употреба или како резултат на оштетувања од вода.
** Треба да се враќа, се бара :
Чекор 1) Контактирајте со нас преку Alibaba.com's центарот за пораки или E-Mail однапред
Чекор 2) Обезбеди што повеќе детали, како е можно за проблемот што го имаат
Чекор 3) Овластување да се вратите на објектот ќе се издаде
Чекор 4) Враќање на ставката за согласи на размена или враќање*
** Сите се враќаат трошоците за превозот се на одговорност на купувачот.
Плаќање
** Плаќањето се очекува да бидат примени во рок од 3 дена од аукции блиску.
Aboutus
Нашата Фабрика се наоѓа во Yiwu, Жеџијанг, познат како "Стока Рај за Купувачи".
Во моментов,да се Почитуваат на деловната филозофија на "прв клиент, се гради напред" и принципот на "прв клиент", ние нудиме на нашите клиенти со квалитет на услуги.
Супериорен Квалитет и Разумни Цени се нашите главни предности, со што нашите производи поконкурентни на меѓународниот пазар.
Повратни Информации Политика
** Од вашите повратни информации е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Тоа само ќе ве однесе 1 минута. Ви благодариме! : ) Ако arenot задоволни со производот и услугата,ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да замине било negotive и и neutralfeedback. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас. Ви благодариме! : )

Повеќе информации

Метална боја:
Злато, Сребро.
Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Ѓердани
Стил:
Тренди
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Пол:
Жените
Материјал:
Цинк Легура
Синџир Тип:
Линк Синџир
Должина:
15 1/2 with 3 extender chain for adjustable length
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Срцето
Број На Модел На:
N2121
Боја:
како слика се прикажани
превозот:
слободен од кина пост воздухопловната
Супериорност:
Висок квалитет ,Фабрика Цена!
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
OEM / ODM:
Добредојде
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes

Најдобрите понуди во категоријата