wow! слатководни бисер барок раѓа keshiLumiled multicolor ѓердан 17inch природата FPPJ

wow! слатководни бисер барок раѓа keshiLumiled multicolor ѓердан 17inch природата FPPJ

DEN 1836.00
DEN 2160.00
 

Това е достапна
Износ


метал : слатководни бисер раѓа keshi
облик : барок пад
боја : multicolor
големина : 15-18mm
должина 17inch,бисер се соочуваат имаат сите раст на самото место ,неговата природа .ве молиме видете на слика детали

Повеќе информации

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Бисер Форма:
Барок
Должина:
18inch
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Растенијата
Пол:
Жените
Стил:
Класичен
Материјал:
бисер
Синџир Тип:
Линк Синџир
Број На Модел На:
panpan
is_customized:
Yes

Најдобрите понуди во категоријата