Caxybb Татко и Син Подарок Ѓердани Круг Мода се Мажи Синџири Ѓердани Метал Линк Синџири Ѓердани со Татко и Син Назад Видите

Caxybb Татко и Син Подарок Ѓердани Круг Мода се Мажи Синџири Ѓердани Метал Линк Синџири Ѓердани со Татко и Син Назад Видите

DEN 70.00
DEN 97.44
 

Това е достапна
Износ


Повеќе информации

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Pendant Големина:
2.8*3cm
Материјал:
Метал
Обликотшема:
Писмо
Бренд Име:
caxybb
Број На Модел На:
Z-N03
Пол:
Унисекс
Компатибилност:
no
Функција:
no
Тежина:
20g

Најдобрите понуди во категоријата