Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Caxybb Популарни Бејзбол Pendant Ѓердан Мама И Син Подарок Метални Синџир Ѓердан Црна Sliver Злато Мода Писмо Ѓердан

Caxybb Популарни Бејзбол Pendant Ѓердан Мама И Син Подарок Метални Синџир Ѓердан Црна Sliver Злато Мода Писмо Ѓердан

DEN 70.00
DEN 97.44
 

Това е достапна
Износ


Повеќе информации

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Pendant Големина:
2.8*3cm
Обликотшема:
Геометриски
Материјал:
Метал
Бренд Име:
caxybb
Број На Модел На:
Z-N03
Пол:
Унисекс
Компатибилност:
no
Функција:
no
Тежина:
20g

Најдобрите понуди во категоријата