Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
година Накит Европската Шарм синџир ѓердан За Жените Синџир Нараквици & Алки DIY Накит Pulseras

година Накит Европската Шарм синџир ѓердан За Жените Синџир Нараквици & Алки DIY Накит Pulseras

DEN 114.24
 

Това е достапна
Износ


Ако вашата нарачка цена е помалку од $10, ние ќе ви испратиме парцела со обичните следење на број. Кога пратката во Кина, можете да ги пратите на следење на информации, кога пратката во вашата земја, тоа нема следење на информации. Но, немојте да се грижите, на shiping е иста, ви благодариме за вашиот вид разбирање. Ве молиме да бидете трпеливи да почека за вашите омилени производи.

Повеќе информации

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Пол:
Жените
Синџир Тип:
Змија Синџир
Должина:
45cm+5cm
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
x001
Модел Бр.:
x001
ColorI:
Сребро.
Тежина:
23g
Обликот:
Круг
Материјал:
Легура монистра,Стаклени монистра,Кристално Монистра
Occassion:
Жените се облекуваат,Партијата на подарок,Годишнина, Ангажирање, Подароци,Партија,Свадба
Погоден Лица:
Девојка Мајка, Сопруга, Сестра љубовник Пријатели
Тип:
Шарм ѓердан за монистра
Големина:
45cm+5cm
Материјал:
Легура

Најдобрите понуди во категоријата