3мм Црна Гума Кабелот Ѓердан со Нерѓосувачки Челик Затворање 18 Инчи

3мм Црна Гума Кабелот Ѓердан со Нерѓосувачки Челик Затворање 18 Инчи

DEN 42.24
 

Това е достапна
Износ

Ова е модерен гума кабелот ѓердан
Fastens безбедно со супериорен нерѓосувачки челик бајонет стил фати
Мека гума ѓердан е удобен за носење
Дијаметар : Прибл. 3мм
100% сосема нов и висок квалитет!
Боја : Црна
Пакет Содржина : 1 x гума Ѓердан
Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа. Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.

Повеќе информации

Пол:
Унисекс
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Метали Тип:
Други

Најдобрите понуди во категоријата