Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
MQCHUN трговија на Големо 12pcs/многу НЕКОГАШ одамна STORYBOOK Pendant Ѓердан Куче Ознака Ѓердан Ѓердан за Жените Mens Накит-30

MQCHUN трговија на Големо 12pcs/многу НЕКОГАШ одамна STORYBOOK Pendant Ѓердан Куче Ознака Ѓердан Ѓердан за Жените Mens Накит-30

DEN 666.00
DEN 979.20
 

Това е достапна
Износ


MQCHUN трговија на Големо 12pcs/многу НЕКОГАШ одамна STORYBOOK Pendant Ѓердан Куче Ознака Ѓердан Ѓердан за Жените Mens Накит-30
Предмет Тип : Ѓердан Боја : Како на сликата Материјал : Цинк Легура Големина : 2.7*3.2 cm Тежина : 13g Пакет се вклучени : 1pcs ѓердан со добро пакет Wearring повод : Партија/Работа/Облекување Одговара за : Мажи/Youngs/Женска може да се меша сè во мојата продавница!

Повеќе информации

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Pendant Големина:
Големина
Пол:
Унисекс
Обликотшема:
Животните
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Бренд Име:
MQCHUN
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
А2-4-XL-159
Материјал:
Метал
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
is_customized:
Yes
Функција:
Никој
Компатибилност:
Никој
боја:
како на слика
Пакет:
1pcs во една opp вреќа
Големина:
2.7*3.2cm
Тежина:
13G
is_customized:
Yes
Место на Потекло:
Кина(Zhengjiang)
Логистика политика:
Ако се купи вкупниот износ до $150. ние ќе се обезбеди побрз за испорака метод

Најдобрите понуди во категоријата