Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
2018 Љубовник Подарок Кристал Pendant Ѓердан Ѕвезда Tassel Долг Џемпер Ѓердан За Жените Мода Накит за Денот на Вљубените Присутни

2018 Љубовник Подарок Кристал Pendant Ѓердан Ѕвезда Tassel Долг Џемпер Ѓердан За Жените Мода Накит за Денот на Вљубените Присутни

DEN 284.00
DEN 378.72
 

Това е достапна
Износ


повеќе модна точка во нашата продавница

Повеќе информации

Метали Тип:
Бакар
Пол:
Жените
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Стил:
Тренди
Синџир Тип:
Змија Синџир
Материјал:
Кристално
Број На Модел На:
X225-XL08415
Обликотшема:
Ѕвезда
Pendant Големина:
17cm
Функција:
Фитнес Тракер
is_customized:
Yes
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Никој
Стил:
жените tassel ѓердан
боја:
Бела ;Кафе Злато
Должина:
70.0+5.0cm
Повод:
Свадба, Забава, Роденден, Море Патување, На Шопинг
Материјал:
Висок Квалитет на Бакар + CZ Кристално
Подарок за:
Девојка / Жена / Мајка
Еколошки Стандарди:
доведе слободни, никел слободни, кадмиум слободни
pendant стил:
Кристал со Долго Метал Tassel Pendant

Најдобрите понуди во категоријата