Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Европски И Американски Модни Накит Едноставна Ретро Среќен Број 8 Знаци Личност Хривнија Бесплатен Превозот SL065

Европски И Американски Модни Накит Едноставна Ретро Среќен Број 8 Знаци Личност Хривнија Бесплатен Превозот SL065

DEN 10.00
DEN 23.04
 

Това е достапна
Износ


Напомена : Почитувани купувачи,нашата продавница е minimun цел е $ 8 ( може да се меша различни објекти во нашата продавница ).Ви благодариме за вашето разбирање .Имајте пријатен ден!!! Ако не сте задоволни со нашите производи или имате било какви проблеми пред да ја напуштат повратни информации. ве молиме контактирајте со нас на прво место!!( од страна на e-mail ,порака,Trade Manager и така натаму ), Ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши сите ваши проблем! плаќање 1. Ние прифаќаме Сите кредитни картички се прифаќаат преку сигурна исплата Зачувам. 2. Ние ќе го организира превозот по вашата исплата ,pls бидете сигурни дека вашиот плаќаат успех пред да се затвори страница. 3. Важно царина,даноци и Давачки не се вклучително и во ставка цена или на превозот обвиненија. Превозот 1. Нарачки ќе се испраќаат во рок од 3 работни дена откако сте платиле.Ако постојат одредени причини што превозот задоцнување, се надевам, ќе може да се разбере.Превозот време за време на Празници Сезона(Божиќ ,Кинеската Нова Година итн.) може да биде подолго од вообичаеното време, ве молиме додадете уште 5-10days како задоцнување,благодарение толку многу за вашиот вид разбирање! 2. Стоките ќе бидат испратени надвор од Кина Пост Airl Mail за бесплатен превозот,исто така можете да изберете и други Изразат Comapny како : DHL,Fedex,EMS,UPS-от. Но ние не си дозволат поштенски преку има компании,па можете да ја платите за доплата ,ви благодариме за вашиот вид разбирање! 3. Ако вашата вкупна цена е повеќе $150.00, ние ќе брод од нив од Експрес ,не треба да плаќаат дополнителна такса . Покрај тоа, вашата цел не е повеќе $150.00,но сакате да ги добиваат побрзо, ок,нема проблем, ние се уште може да брод од нив се Изразат , но треба плаќаат екстра $20.00 поштенски

Повеќе информации

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Материјал:
Акрилик
Бренд Име:
zhilie
Метали Тип:
Олово-метални Легури
Затворач Тип:
За да се префрлате-clasps
Број На Модел На:
SL004
Нараквици Тип:
Синџир & Линк Нараквици
Стил:
Гроздобер
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Поставување Тип:
Никој
is_customized:
Yes
Должина:
18cm

Најдобрите понуди во категоријата