Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
нов микс стилови 30pcs/многу модни трговија на големо Жените Кристал Стилови Snap snap копчето види Одговара Прилепува Стил Хривнија

нов микс стилови 30pcs/многу модни трговија на големо Жените Кристал Стилови Snap snap копчето види Одговара Прилепува Стил Хривнија

DEN 684.00
DEN 911.52
 

Това е достапна
Износ


1.ние го прифатат плаќање преку Зачувам услуга
2.ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно.
1.Ние брод на сите наши објекти во светот во рок од 48 часа од EMS/DHL/Кина Пост , превозот начин ќе зависи од вкупната цена. 2.ние обично брод вашата нарачка within7 дена во приемот на вашата исплата. 3.ние брод предмети преку EMS,DHL,FEDEX,или Кина Пост воздухопловната. 6.Кина Пост/Хонгконг пост,нормално земе 15-60 работни дена до вашата локација, но понекогаш поради сопствени должност или времето проблем, тие може да бидат одложени се малку подолго,искрено се надевам дека ќе може да чекаат за неколку дена во трпение.
1.Ако објектот е неисправен или не сте задоволни со цел,ве молиме контактирајте со нас во рок од 2 дена побрзо. 2.сите предмети мора да бидат вратени во нивната оригинална состојба, така што тие се квалификувани за наплата или размена на стоки. 3.купувачот е одговорно за превозот надомест за замена,ви благодарам.
1.Бидејќи вашето мислење е важно за нашата иднина бизнис, ние искрено се надевам дека ќе може да остави позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги,ви благодариме за вашата вредност време. 2.Ако не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас пред да замине netural(3 ѕвезди)/негативни(1-2 ѕвезди) повратни информации.Ние можеме да работиме заедно за да го реши вашиот проблем.
1.Можете да не контактирате преку оставајќи ни порака на aliexpress или ни e-mail или chat на Trade Manager 2.ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.

Повеќе информации

Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Нараквици
Стил:
Тренди
Пол:
Унисекс
Поставување Тип:
Невидливи Поставување
Материјал:
кожа
Синџир Тип:
Извртени Сингапур Синџир
Должина:
23cm
Затворач Тип:
За да се префрлате-clasps
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Растенијата
Нараквици Тип:
Синџир & Линк Нараквици
Бренд Име:
Jiao Disi
Тежина:
50g
боја:
МИКС ОД БОИ
Пол:
Унисекс
Метали Тип:
Цинк Легура
Квалитет:
ААА+++
Големина на:
18mm
клиентите логото:
Snap копчето шарм
Обликотшема:
Круг
Повод:
Партија
бесплатен подарок:
износот $10

Најдобрите понуди во категоријата