Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
ANGELCZ Дубаи Жолто Злато Боја Накит Овална Маслинесто Зелена Кристал Поврзете Bling CZ Елегантен Дами Хривнија Алка За Жените AB079

ANGELCZ Дубаи Жолто Злато Боја Накит Овална Маслинесто Зелена Кристал Поврзете Bling CZ Елегантен Дами Хривнија Алка За Жените AB079

DEN 401.00
DEN 801.60
 

Това е достапна
Износ


ANGELCZ Дубаи Жолто Злато Боја Накит Овална Маслинесто Зелена Кристал Поврзете Bling CZ Елегантен Дами Нараквици Алка За Жените AB079
-
Стил : Дубаи Златна Боја Хривнија Накит
Тип : Зелена Кристал Накит
Материјал Боја : Жолта Боја На Злато
Главниот Камен Материјал : Кубни Циркон Кристално
Главниот Камен Боја : Црвена / Маслинесто Зелена / Бела
Облечен Повод : Свадба / Партија / Ангажирање / Годишнината / Подарок / Секојдневно Носење
Подарок За : Божиќ , За Нова Година , За Роденден ,Празник
Големина : 17.8 CM + 2.6 CM

Повеќе информации

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Затворач Тип:
Лесно-кука
Пол:
Жените
Материјал:
Кубен Циркони
Нараквици Тип:
Синџир & Линк Нараквици
Поставување Тип:
Prong поставување
Број На Модел На:
AB079
Синџир Тип:
Линк Синџир
Обликотшема:
Круг
is_customized:
Yes
Метали Тип:
Бакар
Стил:
Класичен
Функција:
Моден
Компатибилност:
Femme
Метална боја:
жолто злато во боја
Главниот камен материјал:
Кубен Циркон Кристално
Повод:
Свадба , Вечер Партија , Ангажирање , Подароци , Дневна
Подарок за:
Божиќ , За Нова Година , За Роденден
квалитет:
Елегантна , Луксузни , Темперамент
Стил:
Руски , Американски , Европски
Тип На Објект:
Дубаи Златна Боја Накит , Злато Боја Нараквици Алки
дизајн за:
Зелена Кристал Нараквица , Зелена Кристал Накит
Главниот Камен Боја:
Црвена , Бела , Маслинесто Зелена
хривнија големина:
17.8 cm + 2.6 cm

Најдобрите понуди во категоријата