Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Специјална Понуда Бела Кубни Циркони Камења Сребро 925 Накит 18CM Должина Хривнија За Жените Накит Бесплатен Подарок Кутија

Специјална Понуда Бела Кубни Циркони Камења Сребро 925 Накит 18CM Должина Хривнија За Жените Накит Бесплатен Подарок Кутија

DEN 349.00
DEN 498.24
 

Това е достапна
Износ


Повеќе информации

Должина:
18cm
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Метали Тип:
Сребро.
Бренд Име:
BELLE NOEL
Пол:
Жените
Материјал:
Кубен Циркони
Затворач Тип:
Скриени-безбедност-затворач
Обликотшема:
Месечината
Нараквици Тип:
Синџир & Линк Нараквици
Поставување Тип:
Prong поставување
Синџир Тип:
Линк Синџир
Стил:
Класичен
Функција:
моден накит
боја:
Бела
Должина:
18CM
Земја на Производство:
Guangdong Кина
Камени Материјали:
Кубен Циркони
квалитет:
ААА+
Техника:
Рачно изработени
Is_customized:
Yes

Најдобрите понуди во категоријата