Нова Мода 925 Фунта Сребрени Нараквици Двоен Синџир Нараквици Pulsera Пад На Превозот

Нова Мода 925 Фунта Сребрени Нараквици Двоен Синџир Нараквици Pulsera Пад На Превозот

DEN 264.00
 

Това е достапна
Износ


dianxiaobao_1
dianxiaobao_2
dianxiaobao_3
dianxiaobao_4

Повеќе информации

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Затворач Тип:
Sterling Silver Риба Кука
Бренд Име:
UQBing
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Обликотшема:
Геометриски
Број На Модел На:
СМ-1444
Синџир Тип:
Линк Синџир
Поставување Тип:
Тензија Поставување
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Нараквици Тип:
Синџир & Линк Нараквици
Материјал:
Метал
Функција:
Фитнес Тракер
Материјал:
925 Sterling silver
микс цел:
на располагање
OEM цел:
на располагање
is_customized:
Yes
Метал Печат:
925,Фунта
Должина:
16 CM + 2.5CM adjustable chain

Најдобрите понуди во категоријата