Луксузна Кристал Хривнија Накит Линк Синџир За Дама Девојка Кристал Хривнија Елегантен Накит Свадба, Матурска 1PC #B086

Луксузна Кристал Хривнија Накит Линк Синџир За Дама Девојка Кристал Хривнија Елегантен Накит Свадба, Матурска 1PC B086

DEN 96.00
DEN 171.84
 

Това е достапна
Износ


100% нов и висок квалитет
Боја : Сребро бела
Големина : Прибл 18cm
Акции : во парк објект
Материјал : Алуминиум/сребрена позлатен+ кристали
Пакет Листа : 1 p c линк синџир/хривнија
Облечен Повод : Office / Shopping / Секојдневно Носење / Подарок / Партија / свадба..
Овој накит договор со животната средина барања
Нашите купувачот заштита само ја заштитува методи за плаќање на aliexpress како што е подолу.
Ако имате било какви прашања во врска со плаќањето, ве молиме да се чувствуваат слободни да contacr нас.
Ве молиме двојно проверете ја вашата адреса пред завршувањето на плаќање.Ако сакате да се направи каква било промена ,ве молиме љубезно ве молиме да контактирате со нас за побрзо, или ние ќе ви ја испратиме стоката на адресата која ја остави на редоследот на информации само. Следење на број ќе се ажурира на Али-експрес откако на вашиот објект е испраќаат. Ние не сме одговорни за било царински давачки,даноци,или такси.За повеќе детали
ве молиме контактирајте ја вашата локална царинска испостава.
Ако не сте добиле вашиот парцела во рамките на 30days., ве молиме контактирајте не веднаш за помош.ние ќе ви одговори на e-mail во рок од 24 часа.
Време на испорака(ден) Азија, Австралија и Западна Европа Источна Европа, Африка, Северна Америка, Јужна Америка, DHL/UPS-от 3-4 3-5 3-5 5-10 3-5 5-10(данок) ЕМС 5-8 6-10 15-30 15-25 7-10
15-30(директна)
30-90(данок) Fedex ОДНОСНО 3-7 5-7 - 3-7 5-15(данок) Кина Пост 7-25 10-20 20-60 20-60 20-35
30-60(директна)
60-120(данок) HK Пост 7-15 7-25 15-60 20-50 20-50
30-60(директна)
60-120(данок)
Ние се обидуваме да се одржуваме високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Вашата повратна информација е од исклучително значење за нас, ве молиме контактирајте со нас веднаш пред
ти се даде негативна или неутрална повратни информации, па ние би можеле да разберат вашата загриженост и го реши проблемот во прв пат. Ако не се слушне од нас во рок од 24 часа, ве молиме проверете ја вашата масажи во вашата пошта кутија и да се обиде да договор со нас преку трговија управување со е-маил или телефон ние сме секогаш тука, да се потрудиме да го реши вашиот проблем дозволете ни да се изгради здрава позитивни и просперитетна али заедница заедно!

Повеќе информации

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Поставување Тип:
Prong поставување
Бренд Име:
YFJEWE
Материјал:
Кристал
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Затворач Тип:
За да се префрлате-clasps
Нараквици Тип:
Синџир & Линк Нараквици
Должина:
18cm
Пол:
Жените
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
is_customized:
Yes
Метал Тип:
сребро позлатен
боја:
сребро бела
Специјалност:
Целосна кристали/Rhinestones
Животната Средина Standa:
Олово, Никел, Кадмиум слободни
Подарок за:
Девојка / Жена / Мајка / најдобри пријатели
На хривнија тип:
Елегантна, луксуз
Повод:
Свадба, Ангажман ,свадба, матурска, birthday (роденден), партија...
Број На Модел На:
b086

Најдобрите понуди во категоријата