Алиса во земјата на Чудата, Гривни за Жените Алки Wristbands diy Накит Шарм

Алиса во земјата на Чудата, Гривни за Жените Алки Wristbands diy Накит Шарм

DEN 88.00
DEN 146.40
 

Това е достапна
Износ


Алиса во земјата на Чудата, Гривни за Жените Алки Wristbands diy Накит Шарм
жените девојки мода накит
ретро стил
Зачувај Плаќање со Зачувам Услуга :
Сите плаќање ќе ја испрати од Зачувам плаќање услуга, плаќање ќе биде објавен откако ќе се потврди на испорака.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас ! ние ќе одговор во навремено.
Капка Превозот Услуги :
Намалувањето на превозот е вообичаен начин на тргување. Цел ќе бидат испратени директно до вашиот клиент. Fastly и Безбедно. Само да нарачате и да се напомене вашиот клиент адреса, тогаш ние ќе го стори останатото на работа. Заштедите време и пари. Тоа е добредојден да им покажеме на нашите производи на слики на вашиот клиент.
Повратни информации :
1)Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу !!
2)Ние секогаш понуди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас.
3) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни(1-2 ѕвезди) повратни информации.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука. Ви благодариме!
Политика На Враќање :
Ние гарантираме вашето нула ризик купување искуство тука.
Ние нудиме целосна наплата за вас,ако производот е било кој квалитет на проблемот.
Контакт со нас на :
Ако имате било какви прашања или ви се потребни никакви им помогне на, ве молиме слободно контактирајте со нас! Ви благодариме !
Ви благодариме за вашата поддршка !!!

Повеќе информации

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Поставување Тип:
Никој
Бренд Име:
dongsheng накит
is_customized:
No
Пол:
Жените
Синџир Тип:
Извртени Сингапур Синџир
Број На Модел На:
E40
Метали Тип:
Цинк Легура
Нараквици Тип:
Синџир & Линк Нараквици
Материјал:
Метал
Затворач Тип:
Кутија-со-јазик
Обликотшема:
Геометриски
Стил:
Класичен
Компатибилност:
Моден
Функција:
Моден
боја:
Како што е прикажано
Пол:
жени/девојки
Тип На Објект:
Додатоци
Тип:
Нараквици
Материјали:
Кристално
Стил:
Гроздобер

Најдобрите понуди во категоријата