Врвен квалитет! 4g 3g repeater со LCD, AWS1700mhz мобилни сигнал бустер + yagi антена Америка дом/канцеларија/подрумот употреба

Врвен квалитет! 4g 3g repeater со LCD, AWS1700mhz мобилни сигнал бустер + yagi антена Америка дом/канцеларија/подрумот употреба

DEN 3600.00
 

Това е достапна
Износ


започнете Цена : $46.00 Цена : $33.75 Цена : $46.50 Цена : $51.00 Цена : $56.00 Цена : $51.00
крајот

Повеќе информации

Број На Модел На:
КАКО-AWS2
Бренд Име:
ATNJ
Фреквенција:
1710-1755mhz, 2110-2155mhz
покриеност:
250m2
Добивка:
70db
Излезна Моќност:
17-23dB
Гаранција:
3 Години
боја:
бела и сина
Мрежи :
3g LTE
антенски приклучок:
SMA
agc:
направено
Клучни зборови:
3g LTE мобилните бустер

Најдобрите понуди во категоријата