Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
2G Сигнал Бустер GSM 900MHz Мобилни Сигнал Repeater Телефон Засилувач 70dB Висока Добивка Бустер подобрување на Гласот на мобилен телефон

2G Сигнал Бустер GSM 900MHz Мобилни Сигнал Repeater Телефон Засилувач 70dB Висока Добивка Бустер подобрување на Гласот на мобилен телефон

DEN 3257.00
DEN 3744.00
 

Това е достапна
Износ


започнете
крајот

Повеќе информации

Приклучок Тип:
UE приклучокот, НИ приклучокот, АУ приклучокот, велика БРИТАНИЈА приклучок
Бренд Име:
ATNJ
Број На Модел На:
КАКО-G3
Фреквенција:
890-915mhz, 935-960mhz
покриеност:
300m2
Добивка:
70db
Излезна Моќност:
17-23dB
Гаранција:
3 Години
боја:
бела и сина
Мрежи :
2g
антенски приклучок:
SMA
agc:
направено
Клучни зборови:
2g GSM бустер

Најдобрите понуди во категоријата