Нови моќни 2G на 3G repeater со LCD,1900MHz мобилни сигнал бустер со yagi и таванот антена

Нови моќни 2G на 3G repeater со LCD,1900MHz мобилни сигнал бустер со yagi и таванот антена

DEN 3744.00
 

Това е достапна
Износ


започнете
крајот

Повеќе информации

Бренд Име:
ATNJ
Број На Модел На:
КАКО-P3
Фреквенција:
1850-1910mhz, 1930-1990mhz
покриеност:
300m2
Добивка:
70db
Излезна Моќност:
17-23dB
Гаранција:
3 Години
боја:
бела и сина
Мрежи :
gsm 3g
антенски приклучок:
SMA
agc:
направено
Клучни зборови:
GSM 3g бустер

Најдобрите понуди во категоријата