11Pcs Микро Шрафцигер Поставите Прецизност Види Накит, Очила очила за сонце Поправки Комплет

11Pcs Микро Шрафцигер Поставите Прецизност Види Накит, Очила очила за сонце Поправки Комплет

DEN 114.00
DEN 137.28
 

Това е достапна
Износ


Материјал : Челик
Овој сет е одличен за работа со и поправка на часовници, часовници, и очила. Употреба на магнетен совет шрафцигер алатка за да го поставите раце на часовници и рачни часовници.
Опис :
Може да се користи за наочари/ watch/ clock/ накит поправка на
Доаѓа со бесплатен за носење, преносни и практично да се најде
Идеален за професионална употреба, исто така убав инструмент за DIY-љубовник
Алатка е потребно сет, за да го стави во дом за секојдневно поправање
Количина : 1 Сет
Answer : ___________________________ Note :
Прирачник за мерење, ве молиме овозможи 0-1cm грешка,ви благодарам.
Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!!!
Пакет :
1x 1.0 mm Шрафцигер
1x 1.2 mm Шрафцигер
1x 1.4 mm Шрафцигер
1x 1.8 mm Шрафцигер
1x 2.4 mm Шрафцигер
1x 3.0 mm Шрафцигер
1x #00 Филип Шрафцигер
2x #0 Филип Шрафцигер
1x #1 Филип Шрафцигер
1x AWL Шрафцигер

Повеќе информации

Бренд Име:
OOTDTY
Завртка Тип На Глава:
Дупчиња,Филипс
Број На Модел На:
Шрафцигер Сет
Тип:
Шрафцигер Сет
is_customized:
Yes
Навој На Главата Големина:
се однесуваат на детали
Магнетно:
No
Материјал:
Легиран челик
Пакет:
10-19Pcs
Карактеристики:
Мини
Со Рачка Или Не:
Yes
Завртка Тип На Глава:
микс
Материјал:
Челик

Најдобрите понуди во категоријата