1 Пар Предната Воздушна Суспензија Шок Апсорбер Кочење За Ауди А6 C5 4B Allroad Quattro Avant Пролет 4Z7616051A 4Z7616051B

1 Пар Предната Воздушна Суспензија Шок Апсорбер Кочење За Ауди А6 C5 4B Allroad Quattro Avant Пролет 4Z7616051A 4Z7616051B

DEN 25418.00
DEN 29903.52
 

Това е достапна
Износ


1 Пар Предната Воздушна Суспензија Шок Апсорбер Кочење За Ауди А6 C5 4 B Allroad Quattro Avant Пролет 4 Z7616051 A 4 Z7616051 B
Тоа Може да биде инсталиран во следниве возила :
за Ауди Audi A6 C5 4 B Allroad (1999-2005)
Модел : Audi A6 C5 4 Z7616051 D 4 Z7413031 A 4 Z7616051 B 4 Z7698507
ОЕМ :
4 Z7616051 B, 4 Z7698507, 4 Z7616051, 4 Z7413031
4 Z7616051 D, 4 Z7413031 A, 4 Z7616051 B, 4 Z7698507
Позиција : Пред Десно и Лево
Примена : Audi A6 C5; Allroad Quattro 2001-2006
Ве молиме проверете ги ОЕМ БР.,сликите се на референцата само.
Ако имате било какви прашања,ве молиме слободно контактирајте со нас!~
Ние обезбедуваме 12 месеци гаранција за овој производ.Врвен квалитет со конкурентна цена
Пакување :
Neutal пакување и прифаќање на клиентот посебно пакување и побарувачката.
Плаќање :
Ние, исто така, ја прифати плаќање преку alipay
За Испорака :
1.Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса и контакт информации се точни и коректни
2.Се надеваме дека ќе пристигнат на време, но, бидејќи ова е меѓународен испорака ,превозот време ќе биде многу се надеваа на логистичка компанија и локалните клиенти или давачки. Ви благодариме за разбирањето.
3.Ние не сме одговорни за било какви проблеми предизвикани од превозот услуга како несреќа, одложувања или други прашања.
4.Со цел да се осигурате дека сте ја добиле вашите артикли со плаќање на ниски даноци, ние ќе го прогласам за сопствени фактура со пониска вредност, ова го правиме за заштеда на пари. Вредноста не значи дека вкупно ќе се плаќа или нешто друго .Било увозни давачки е на купувачот одговорност.
Повратни информации :
Вашето задоволство е наша цел,ако може да ни даде позитивни повратни информации,повратната информација е многу важна за нас.ве молиме оставете 4 или 5 ѕвезди на повратни информации,Ние ќе го цениме тоа.
Ве молиме контактирајте со нас пред да ја напушти Неутрален повратни информации или Негативни повратни информации,ние ќе ви помогне да ги реши сите проблеми.Инаку ние не ќе обезбеди техничка поддршка, или други решенија.
Тоа Може да биде инсталиран во следниве возила :
за Ауди Audi A6 C5 4 B Allroad (1999-2005)

Повеќе информации

Објектот Ширина:
20cm
Материјал Тип:
Челик+Алуминиумски+Гума
Објектот Висина:
75cm
Осветленост Дел Број:
4Z7616051, 4Z7616051B
Земја/Регион на Производство:
Кина
Објектот Должина:
22cm
За Возило Брендови/Модел:
Audi
Објектот Тежина:
10kg
Специјални Функции:
Постигнување на автоматско возење висина прилагодување.
Производителот Дел Број:
4Z7616051, 4Z7616051B
Бренд Име:
airfuspesion
Тип:
Воздушен притисок
Позиција:
ПРЕД
ОЕМ Бр.:
4Z7616051, 4Z7616051B
ОЕМ Бр 1:
4Z7616051D, 4Z7616051A
Воздухот Шок За:
за Audi A6 Allroad C5 4B
Тип:
ВОЗДУШНА СУСПЕНЗИЈА ШОК
оем 11:
шок апсорбер;воздух кочење;воздухот се вози систем за Воздушна Суспензија Воздух Пролет
Автомобил Производител:
Audi

Најдобрите понуди во категоријата