Тактички ШЛЕМ СВЕТЛИНА шлем светилка ПОСТАВИ ГЕНЕРАЛОТ 2 бела LED со IR црна DE

Тактички ШЛЕМ СВЕТЛИНА шлем светилка ПОСТАВИ ГЕНЕРАЛОТ 2 бела LED со IR црна DE

DEN 1260.00
 

Това е достапна
Износ


Тактички ШЛЕМ СВЕТЛИНА шлем светилка ПОСТАВИ ГЕНЕРАЛОТ 2 бела LED со IR црна DE
3x Бела LED & 2x Црвени LED ИЛИ Сини LED ИЛИ ЗЕЛЕНА LED за осветлување
1x IR LED за сигнал
Напојува од батерии 1x CR123 A Батерија (не се вклучуваат)
Држачи за шлем и 20mm железнички вклучени
БОЈА : ЦРНА DE
Материјал : пластика, Најлон
Тежина : 150g
пакетот вклучува :
1 * генералот 2 шлем светлина

Повеќе информации

Глава Турнеја:
58-60cm
Спорт:
маратон
Материјал:
Композити
Возраст:
>14 Години
Стил:
Преносни
Број На Модел На:
шлем светлина
Применливи Луѓе:
Мажи
Сезоната:
Универзална
is_customized:
Yes
Име на производ:
Шлем Светлина
боја:
црна DE
Материјал:
Најлон Пластика
Тежина:
150g
Функција:
1x IR LED за сигнал
моќност:
1x CR123A Батерија (не се вклучуваат)
планината за:
шлем и 20mm железнички вклучени

Најдобрите понуди во категоријата