Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
1 Пар Оригинални Ls2 FF370 FF386 FF358 OF569 OF578 Tooless Трајни Стакло База&Леќа се Префрлите Шлем Додатоци

1 Пар Оригинални Ls2 FF370 FF386 FF358 OF569 OF578 Tooless Трајни Стакло База&Леќа се Префрлите Шлем Додатоци

DEN 432.00
DEN 479.52
 

Това е достапна
Износ


ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА
ЦИКЛУСИ CULB
ТОП МОТОЦИКЛИ ПРОИЗВОДИ ПРОДАВНИЦА
C & C
ПРОИЗВОДОТ ГО ОПИШУВА
Име : 1 Пар Оригинални Ls2 FF370 FF386 FF358 OF569 OF578 Tooless Трајни Стакло База&Леќа се Префрлите Шлем Додатоци
БРЕНД : LS2
ТЕЖИНА : 50g±50g
Количина : 1 x шлем
Пакет : добро спакувани
Бренд нови и некористени Шлем Карактеристики Лесни напредни ABS школка.
Прилагодливи челото и брадата отвори.
Брзо ослободување, отпорен на гребење и магла-слободен shield.
Мие, отстранлив внатрешниот комфор баласт. DOT,ECE одобрени. МЕРЕЊЕ на ГЛАВАТА пред да го купите : мала метална лента мерка, или крпа лента може да се користи да се земе вашата мерење. Ако е можно, имате помошник направи за мерење, со цел да се добие повеќе точни мерења. На обемот на главата треба да се мерат во некоја точка околу една педа над веѓите, или на било точка дава најголема можна мерка. Потоа проверете ја ГОЛЕМИНАТА ТАБЕЛАТА погоре за точни обичај се вклопуваат Големина XS S M L XL XXL Шапка Големина 6 5/8 – 6 3/4 6 7/8 - 7 7 1/8 – 7 1/4 7 3/8 – 7 1/2 7 5/8 – 7 3/4 7 7/8 - 8 Инчи 20 7/8 - 21 1/4 21 5/8 - 22 22 3/8 - 22 3/4 7 3/8 - 7 3/4 24 - 24 3/8 24 3/4 – 25 /18 Сантиметри 53 - 54 55 - 56 57 - 58 59 - 60 61 - 62 63 - 64
Превозот :
Ние Брод на Светот, освен APO/FPO .
Предмети се испраќаат од Кина користење на Воздухопловната, стигнат до најголемиот број на земји во рок од 10 до 20 работни дена.
Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 20 работни дена. Земја
Време на испорака Работни Дена (не вклучувајќи празник) 5-7 8-11 12-14 15-19 20-22 >22 Работни Дена + сабота + недела 5-9 10-15 16-20 21-25 26-30 >31 сад го Оценувате (точка пристигна) 5 .1% 50.1% 29.6% 10.5% 4.7% Наплата Велика Британија го Оценувате (точка пристигна) 9.9% 63.2% 19.1% 3.4% 4.4% Наплата Австралија го Оценувате (точка пристигна) 21.4% 50.0% 14.3% 7.2% 7.1% Наплата Франција го Оценувате (точка пристигна) 10.5% 28.6% 43.8% 10.1% 7.0% Наплата Германија го Оценувате (точка пристигна) 11.1% 22.2% 30.3% 20.9% 15.5% Наплата Канада го Оценувате (точка пристигна) 0.0% 47.1% 31.4% 17.6% 3.9%
Наплата Шпанија го Оценувате (точка пристигна) 3.5% 25.0% 47.9% 12.9% 10.7% Наплата
Плаќање :
Ние прифаќаме alipay овде и подолу
Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
Гаранција и Гаранција :
12 месеци Гаранција. Купи со доверба!
Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 14 дена за замена или пари назад. Ве молиме контактирајте ме пред да се врати.
Ако објектот е неисправна на 3 месеци, Ние ќе ви испратиме замена без дополнителен полнач, или да понуди наплата откако ќе ги примите на неисправни објект.
Ако објектот е неисправен по 3 месеци, се уште можете да го испрати назад до нас. Ние ќе ви испратиме нова по добивањето на неисправни објект. Но ќе мора да плаќаат дополнителни превозот надомест.
Други Политики :
Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации по добивањето на плаќање. Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по прими.
Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро.
Сериозни Купувачот Само! Ве молиме место конкурираат само ако вие се согласувате со сите услови.
Ве молиме контактирајте со нас Модел & Големина , оставете порака или на Тел : 86-21-60641769,86-13383149818

Повеќе информации

Тип На Објект:
Шлемови
Сертификат за квалитет:
Ece-R22/05
Шлем Стил:
Модуларен
Шлем Материјал:
ABS
Тежина:
1450g
Бренд Име:
LS2
Пол:
Унисекс
Сертифицирани:
ECE
Тип:
Полно Лице
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Големината На Името:
12*12*11 Инч
Име На Модел:
FF370
Возрасна Група:
Возрасни лица
Функција:
Анти-УВ, Брз Сува, Водоотпорен, Windproof
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ECE
Материјал:
кожа

Најдобрите понуди во категоријата