Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Транспарентно Стакло Плута, Шишиња Занаети Ампули Чаша Празна кои Сакаат Шишиња, Тегли Контејнери Diy Ампули 24pcs Бесплатен Превозот

Транспарентно Стакло Плута, Шишиња Занаети Ампули Чаша Празна кои Сакаат Шишиња, Тегли Контејнери Diy Ампули 24pcs Бесплатен Превозот

DEN 423.00
DEN 470.40
 

Това е достапна
Износ


Транспарентно Стакло Плута, Шишиња Занаети Ампули Чаша Празна Кои Сакаат Шишиња, Тегли Контејнери Diy Ампули
Капацитет и големина на :
22*28*07mm 4ml
30*30*10мм 10ml
37*40*12.5 мм 20ml
30*55*12.5 мм 22ml
32*70*12.5 мм 30ml
40*63*12.5 мм 45ml
40*75*12.5 мм 50мл
47*75*12.5 мм 80ml
47*100*12.5 мм 110ml
количина : ќе добиете 24 парчиња на оваа објекти во листа цена
боја : Јасно Транспарентен
Тип : Стаклени Шишиња Со Corks
употреба : Занаети Шишиња, Тегли, Сакаат Стаклени Шишиња, Мини Стаклени Шишиња, Мали Стаклени Шишиња, Празни козметички контејнери, Стаклени Шишиња Со Corks, Дома Декор Декорација Занаети
За Компанијата
На патувањето на нашите накит снабдување бизнис започна во 2006 година , ние сме горди да се обезбеди монистра и накит Резерви да клиенти од целиот свет. Без разлика Компании , поединци или продавници И можете да Useing сите на производот сликата на мојата продавница !
испорака
1.секоја цел е бесплатен превозот
2.цел помалку од 150бесплатен превозот од преку пост воздух mail
3.цел повеќе од 150бесплатен превозот од DHL/федекс/EMS (Ако треба)
Пакување
Секоја цел е испраќаат користејќи Меур плик или multil ayer картон. Тоа го штити предмети од оштетување во транзит, кога го достигне секој клиенти рака.
Методи за плаќање
Само се чувствуваат сигурни да се плаќаат преку Ali Express Зачувам преку Visa, Master Card, QIWI,Western Union, и Банкарски Трансфери. Вашата исплата е објавен само за нас откако ќе потврдите дека сте ги добиле на стоки.
Повратни Информации & По Продажба На Услуги
Тоа е прифатена дека може да ни остави позитивен повратните информации ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги. Само се чувствуваат слободни да не контактирате во прв пат кога се сретне некој проблем, ние имаме повеќе од десет години вредни искуства во оваа област, како резултат на тоа ние може да го реши секој проблем за вас. Ве молиме не остави негативни повратни информации или за да ги отворите некој спор. Ни веруваат, било инциденти ќе бидат решени.

Повеќе информации

Стил:
Кои сакаат шишиња
Бренд Име:
Jarvials
Регионален Функција:
Европа
Материјал:
Стакло
Тема:
Маскота
Капацитет:
9 големина
боја:
Транспарентен Јасно Шишиња
Користење на:
Празни Ампули Тегли
Corks:
Стаклени Шишиња Со Corks
Празен:
Занаети шишиња
Тип:
Божиќ Подарок
транспарентен јасно:
Теглите Контејнери
Име:
Занаети Шишиња, Тегли
Стакло Занаети:
Кои сакаат шишиња

Најдобрите понуди во категоријата