Собирање стари врежан Cloisonne snuff шише,Птици&Цвеќиња, најдобар украс & собирање, бесплатен превозот

Собирање стари врежан Cloisonne snuff шише,Птици&Цвеќиња, најдобар украс & собирање, бесплатен превозот

DEN 1608.00
DEN 1960.32
 

Това е достапна
Износ


Производ Descriptio
Драг пријател, ако имате поглед на оваа точка, јас сум сигурен дека ќе ви се допадне. Тоа е многу ретка и својот занает резба е многу уникатна. Тоа покажува Кинески античките брилијантна историја, култура и напредни занает одлуки техника. Тоа е, исто така, е симбол на среќа и задоволство. Тоа ќе ви донесе долговечност, среќен, богат и среќа , и тоа може да додадете специјални убава место ако ја ставиме дома. Тоа има многу голема колекција вредност. Времето ќе почнуваат да се соберат или страствен колекционер, ова е објект што не сакате да ја пропуштиме. Понудата со доверба и не пропуштајте ја! Со среќа.
Наплата Ако има било каков проблем, кога ќе ги добиете вашите производи, ве Молиме контактирајте со нас без да се двоуми во рок од 3 дена.Се разбира, ако не сте задоволни со вашата нарачка, ве Молиме испратете го врати објектот во рок од 14 дена .Ние ќе мило за размена, замена или рефундирање на вашите целосна исплата.

Повеќе информации

Бренд Име:
edmoogrel
Тема:
Животните
Стил:
Snuff шише
Материјал:
Метал
Регионален Функција:
Кина
Античкиот:
Рачно изработени
Вредност:
Има многу добра вредност за собирање
Употреба:
Дома декорација
Место на Потекло:
Кина (Копно)

Најдобрите понуди во категоријата