SY 1pc 22cm Нерѓосувачки челик Shisha Наргиле Јаглен Маша Пинцети Наргиле Додатоци Gadget

SY 1pc 22cm Нерѓосувачки челик Shisha Наргиле Јаглен Маша Пинцети Наргиле Додатоци Gadget

DEN 105.00
DEN 109.92
 

Това е достапна
Износ


Повеќе информации

Обликот:
Директно Тип
Бренд Име:
SY
Материјал:
Метал
Техника:
огледало
боја:
Сребро.
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Тежина:
about 27g
Должина:
about 22cm
Ширина:
за 20mm
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Функција:
Погодни за Рециклирање,за обновливи
Пакување:
OPP вреќа
Advatage:
Имаат во парк
Обликот:
Директно Тип

Најдобрите понуди во категоријата