Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Голема Продажба Diy Топката Форма Еластична Игла Pin Перница Врвката За На Појас За Шиење Алатка Додатоци

Голема Продажба Diy Топката Форма Еластична Игла Pin Перница Врвката За На Појас За Шиење Алатка Додатоци

DEN 42.72
 

Това е достапна
Износ

100% сосема нов и висок квалитет.
Pin перница обезбедува безбедно место за чување на игли и игли.
Чиста домот, црвена и бела ткаенина, решетка дизајн.
Половина топката форма.
Со свила лента заврши околу дното, смола копчето за декорација.
Црна еластична врвката за на појас, можете да го носат на вашиот зглоб, удобен и преносливо.
Мини големина и лесен.
Голема шиење додаток за одржување на вашиот иглички додека ги шие.
И ова ќе го направи одличен подарок за тоа посебно некој дека сака да се шие, ватенка или embroider.
Спецификации :
Тип : комплет за Шиење
Материјал : Полиестер Платно + Пена
Кол : Прибл 60mm
Боја : Црвена&Бело
Пакет Содржина : 1 Pcs Pin Перница

Повеќе информации

Бренд Име:
ToneStyle-U
Тип:
Комплет За Шиење
Употреба:
Крстот-Бод
Материјал:
100% Полиестер
Број На Модел На:
JJ2314_h

Најдобрите понуди во категоријата