Overstitch Тркала Кожа Шиење Бод Проред Хартија, Занает Алатка Рулет 4mm 1pc

Overstitch Тркала Кожа Шиење Бод Проред Хартија, Занает Алатка Рулет 4mm 1pc

DEN 61.00
DEN 82.08
 

Това е достапна
Износ


Опис :
100% Сосема нов и висок квалитет
Убав дизајн и издржливи.
Погоден за кожа ,хартија и текстил занает итн.
Прави точки за означување на повеќето ткаенина.
Држете црна справува со лизгање на кожа.
C onvenient ,брзо и лесно да се направи белег на кожа.
Широко се користи во кожа занает и за шиење за overstitch означување / проред.
Употреба на следење на тркалото со следење на хартија за пренос на моделот ознаки за пикадо pleats, tucks, џебови, и на дното дупки да ткаенина.
Добра за пренос на ознаки од моделот на ткаенини со или без следење на хартија, оваа алатка за шиење, исто така, прави дупчиња перфорации.
М aterial : Дрвени + ' Рѓосувачки Челик.
Вкупна должина : Околу. И 17,5 см/6.89"
Опрема должина : 4mm
Пакет јас ncludes :
1 buc Кожа занает Overstitch Тркала
НЕМА Мало Поле. Спакувани Безбедно во Меур Торба.
Не те :
Тоа е остар, го Задржи надвор од децата се постигне.

Повеќе информации

Тип:
Ножици
Употреба:
Дијамант Сликарство Крстот Бод
Материјал:
Други

Најдобрите понуди во категоријата