Висок Квалитет На Автоматско Pop-Up Еден Човек Маскирна Облекување Бања Риболов Фотографија Птица Гледа Птица Шатор

Висок Квалитет На Автоматско Pop-Up Еден Човек Маскирна Облекување Бања Риболов Фотографија Птица Гледа Птица Шатор

DEN 1767.00
DEN 2265.60
 

Това е достапна
Износ


Повеќе информации

Дното Водоотпорен Индекс:
Област:
120*120*185CM
Слоеви:
Еден
Тип:
1 - 2 Лице Шатор
Стил:
Маскирна/Поле Игра
Пол Материјал:
Челик
Сезоната:
Три-сезона Шатор
Структура:
Една Спална Соба
Надвор Од Шаторот Водоотпорен Индекс:
1000-1500 mm
Број На Модел На:
Amc001
Бренд Име:
Athenaegis
is_customized:
Yes
Капацитет:
еден
Зграда Тип:
Брзо Автоматско Отворање

Најдобрите понуди во категоријата