Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
авто шасија воздух задното лево и десно торба одговара на ford линколн 4.6 L V8 1995-1996

авто шасија воздух задното лево и десно торба одговара на ford линколн 4.6 L V8 1995-1996

DEN 3792.00
 

Това е достапна
Износ


Објектот спецификите
Бренд Име : gzwabo
Тип : суспензија пролет
Големина : стандард големина
Позиција : задното лево и десно
Состојба : нова
За Возило Брендови/Модел : Одговара на Ford Линколн 4.6 L V8
Место на Потекло : Guangdong,Кина
Пакување&Испорака
Пакување Детали : картон или да ги следат потребите на клиентите
Време на испорака : 5~7 дена по плаќање
Нашите Услуги
Ние мислиме дека најважните три нешта се : 1.квалитет;2. по-продажбата на услугата;3.искреност.
Ако сте заинтересирани во нашите производи,ве молиме контактирајте со нас, без никакво двоумење, ние ќе про-
врски, за да обезбедат најдобра услуга.Добредојдовте вашето барање.

Повеќе информации

Објектот Висина:
20cm
Објектот Должина:
30cm
Специјални Функции:
Воздушна суспензија/шок апсорбер
Објектот Ширина:
20cm
Материјал Тип:
Челик+Гума
За Возило Брендови/Модел:
Ford
Бренд Име:
gzwabo
Година:
1995-1996
Објектот Тежина:
2.6kg

Најдобрите понуди во категоријата