Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
10pcs/многу Трендовски Злато Цвет Лажица Форма NecklaceNecklace Pendant 63*14mm Панк Подарок Накит Занает Шарм Додатоци парична Казна 51386

10pcs/многу Трендовски Злато Цвет Лажица Форма NecklaceNecklace Pendant 63*14mm Панк Подарок Накит Занает Шарм Додатоци парична Казна 51386

DEN 111.00
DEN 216.96
 

Това е достапна
Износ


Опис На Производот :
Бренд Име : Grace Angie
Карактеристики : Ѓердан&Хривнија pendant
Големина на : 63*14*4 мм 1mm=0.039 инчен
Боја : како што е прикажано
Материјали : Цинк Легура
Број На Модел : 51386
Количина : 10 компјутери/многу
Посетете ја мојата продавница ве молиме O(∩_∩) O~ :
Фотографијата Покажува :
Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики, но не се исти перформанси на различни тела, како на модел. Ви благодариме.

Повеќе информации

Бренд Име:
GraceAngie
Број На Модел На:
Педесет и една илјада триста осумдесет и шест
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Шарм Тип:
Сонцето, Месечината & Ѕвезди
Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
is_customized:
Yes

Најдобрите понуди во категоријата