30pcs/многу не ' Рѓосувачки Челик Цртан филм Дрвен Коњ Шарм Pendant Сребрен Тон на Животните Шарм За Нараквица Diy Накит Одлуки F3575

30pcs/многу не ' Рѓосувачки Челик Цртан филм Дрвен Коњ Шарм Pendant Сребрен Тон на Животните Шарм За Нараквица Diy Накит Одлуки F3575

DEN 252.00
DEN 296.16
 

Това е достапна
Износ


Повеќе информации

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Шарм Тип:
Животни
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
F3575
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Бренд Име:
Xinyao
Големина:
9*10мм
Дупка Со Дијаметар Од:
околу 2,5 mm
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Количина:
30pcs/многу
Тежина:
13g/30pcs
Тип На Објект:
шарм за изработка на накит
Тип:
шарм pendant
useage:
лебдечки шарм
Функција:
празно печат ознаки
Стил:
дрвен коњ шарм

Најдобрите понуди во категоријата