TDIYJ Најновиот (20 парчиња/многу) Снегулка Лебди Locket Шарм за Меморија Locket како Божиќ Подароци за Жени

TDIYJ Најновиот (20 парчиња/многу) Снегулка Лебди Locket Шарм за Меморија Locket како Божиќ Подароци за Жени

DEN 288.00
 

Това е достапна
Износ


Име TDIYJ Најновиот (20 парчиња/многу) Снегулка Лебди Locket Шарм за Меморија Locket како Божиќ Подароци за Жени
Материјал Цинк Легура
Пакување OPP
MOQ 20pcs
Обликот Снегулка
Боја Црна и Бела
Големина 7mm
Нашето ветување : Висок квалитет со конкурентна цена и за кратко време на испорака!!!
Сличен Дизајн
1) Објектот се само превезува по Уплата.
2) ве Молиме проверете ја вашата Адреса внимателно кога обработка
3) EMS, DHL, UPS-от, Кина Пост Воздухот, e Packet
4) Ако вашата цел износ е помал од $200 , ние ќе брод објект од страна на DHL
1)да ја прифатиме сите средства на плаќање Ali Express одобрени.
2)кој Било друг прашање или загриженост за плаќање, pls се поврзете преку Порака или Trademange.
1) ве Молиме контактирајте со нас во рок од 24 часа, ако не се задоволни со предмети по пристигна.
2) целосна наплата вклучувајќи го и превозот цена ќе биде изречена во случај кога објектот не е како што е опишано.
1) Ако сте се statified со вашата нарачка, ве молиме да ни ја дадат позитивен фидбек . Тоа е најдобар охрабрување за нас.
2) Ако најдете сите квалитет проблем, ве молиме да ни оставите порака, или e-mail за нас наскоро. Тоа не помогне да се реши проблемот со давање на негативни повратни информации пред да контакт.
1) Нашиот Процес
2) Нашата Компанија
Нашата компанија главно произведува и оперативни мода DIY накит, на специјалност е ангажирана во накит, прилагодени на примерок цртежи; Во исто време, некои производи имаат акции и поддршка на мали трговија на големо, 3 дена да се заврши на испорака. Сите производи преку Европскиот и Американскиот квалитет откривање сертификација, никел ослободување количина, спогодба со стандардот на Европа и сад, како што се олово, кадмиум и да се обезбеди проверка на сертификатот.
Со цел да се "со седиште во yiwu, на world service", како проширување на политиката, со "интегритет, прагматични, ефикасност, иновација" како претпријатие дух, од страна на огромен број на клиентите и доверба, избра нас, е да се избере успех!

Повеќе информации

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
TDIYJ
Број На Модел На:
F653
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Шарм Тип:
снегулка
Употреба:
одговара на Постоечкиот Locket
боја:
како на сликата
Тип На Објект:
лебдечки шарм
Пол:
Жените
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба
Место на Orign:
Џе,CN
Големина:
7mm
is_customized:
Yes
Материјал:
Цинк Легура

Најдобрите понуди во категоријата