Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
мојата форма 10pcs Цинк Легура Родиум Позлатен Најдобри Семејства Тетка Јасно Розова Сини Кристал Срцето Pendant Шарм

мојата форма 10pcs Цинк Легура Родиум Позлатен Најдобри Семејства Тетка Јасно Розова Сини Кристал Срцето Pendant Шарм

DEN 432.00
DEN 474.24
 

Това е достапна
Износ


родиум позлатен тетка срцето член на семејството шарм

Повеќе информации

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Шарм Тип:
Срцата
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
AFH107927
Материјал:
Метал
Бренд Име:
мојата форма
Метална боја:
родиум
Пол:
Унисекс
Употреба:
Накит одлуки/подарок/daywear
Место на Потекло:
Yiwu,CN
Стандард:
Еко-Пријателски
Големина:
20*20mm

Најдобрите понуди во категоријата