10pcs Антички Сребрен Обложено Стакло Пијат Чаша Шарм Pendant одговара Хривнија Ѓердан Накит DIY Изработка на Додатоци 21x15mm

10pcs Антички Сребрен Обложено Стакло Пијат Чаша Шарм Pendant одговара Хривнија Ѓердан Накит DIY Изработка на Додатоци 21x15mm

DEN 53.00
DEN 61.92
 

Това е достапна
Износ


Состојба
100% Сосема Нов
Материјал :
Цинк Легура (олово бесплатно)
Боја
како на слика
Количина :
10pcs
Големина на :
21x15mm
Дупка Кол големина : 2mm
1 инч = 2.54 см или 1cm = 0.393 инчен

Повеќе информации

Метална боја:
Антички Сребрен Позлатен
Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Гроздобер
Бренд Име:
KJjewel
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
антички сребрен
Шарм Тип:
черепот

Најдобрите понуди во категоријата