Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Моден НОВ Магија сина Чизми глеѓ design925 Sterling Silver Хривнија убаво рачно изработени Pendant Шарм

Моден НОВ Магија сина Чизми глеѓ design925 Sterling Silver Хривнија убаво рачно изработени Pendant Шарм

DEN 883.00
DEN 1003.20
 

Това е достапна
Износ


Повод : Подарок/свадбена/партија/годишнина/Роденден/Други
Стил : Европски и Американски Стил
Материјал
925 Sterling Silver
Стил
Европската Американски Стил
Пакување
1pc/opp
Дупка Со Големина
околу 4.5 мм
Тежина
Околу 2,5 g
Повод
Свадба/Партија/Годишнината/Daywear/Роденден/Вљубените 's ден подарок/Други
Одговара
Европската шарм нараквица,Змија синџир,Закачам,Ѓердан,Обетки кука,Приврзоци накит DIY одлуки.
Пакет :
Напомена :
вашето задоволство е наша извршување,па ако има нешто да се направи сте незадоволни,(вклучувајќи го и нашиот производ и услуга,или
друга работа),ве молиме проверете со вашиот земјата 's царинска испостава detemine што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред
купување.
Ние нудиме 4 превозот метод како што е подолу :
Ќе земе од 3-7 работни дена,треба да ја плати превозот цена.
Ќе се 5-12 работни дена,треба да ја плати превозот.
Ќе се 15-45 работни дена, слободни shiping.
Област
Пати
Азија
Северна Америка
7-15 работни дена
Западна Европа
Источна Европа
10-30 работни дена
Средниот-Исток
Океанија
Јужна Америка
Африка
30-45 работни дена
Русија
Бразил
60-90 работни дена
Напомена : за Одмор и за викенд не се вклучени во работните денови.
Feed back :
1( за Вашето задоволство е наша извршување,па ако има нешто да се направи сте незадоволни,(вклучувајќи ја и нашата
Информации за производот и услугата,или друга работа).ве молиме контактирајте со нас за да ви послужи повторно пред да се стави ред
Да го оспори,ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот за вас.
2( Ако не сте задоволни со нашата предмети и нашите услуги,ве молиме оставете Postive Повратни информации(5stars)
За нас,тоа е многу важно за нас да ви понудиме на нашите најдобри услуга следниот пат.

Повеќе информации

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
чекор напред
Метали Тип:
Сребро.
is_customized:
No
Број На Модел На:
SF394C
Стил:
Тренди
Шарм Тип:
Животни
Материјал:
Сребро.
Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
100% 925 Вистински Сребрен Материјал, не Позлатен Сребрен
Метал Печат:
925
Место на Потекло:
Кина
Пол:
Жените или унисекс
Главниот Камен:
цирконот камен
Тежина:
About 2.5g
Е Прилагодена:
Yes
Пакување:
1pc/opp Вреќа

Најдобрите понуди во категоријата