BoYuTe (40 Парчиња/Многу) 22*24MM Цинк Легура Материјали Антички Сребрен Позлатен Рак Шарм Diy Накит Додатоци Делови

BoYuTe (40 Парчиња/Многу) 22*24MM Цинк Легура Материјали Антички Сребрен Позлатен Рак Шарм Diy Накит Додатоци Делови

DEN 391.00
DEN 433.92
 

Това е достапна
Износ


Точка ИМЕ : Bo Yu Te (40 Парчиња/Многу) 22*24 MM Цинк Легура Материјали Антички Сребрен Позлатен Рак Шарм Diy Накит Додатоци Делови БРЕНД : BOYUTE Накит Материјал : Цинк Легура на Квалитетот : Олово и Никел Слободни

Повеќе информации

Метална боја:
Антички Сребрен Позлатен
Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
BOYUTE
Број На Модел На:
HD1699
Метали Тип:
Цинк Легура
Стил:
Гроздобер
Материјал:
Метал
Шарм Тип:
рак
Објектот:
рак шарм
Големина на Шарм :
22*24mm
боја:
Антички Сребрен Позлатен
Се продава начин:
40 парчиња по многу
квалитет:
За олово и никел слободни
Пакет:
Меур торба за заштита
превозот:
За време на Кина пост
Место на Потекло:
Guangdong, Кина
Услуга:
Прифати dropshipping

Најдобрите понуди во категоријата