10pcs Антички Сребрен Позлатен Черепот Шарм Pendant одговара Хривнија Ѓердан Накит DIY Изработка на Додатоци 15x13mm

10pcs Антички Сребрен Позлатен Черепот Шарм Pendant одговара Хривнија Ѓердан Накит DIY Изработка на Додатоци 15x13mm

DEN 53.00
DEN 61.92
 

Това е достапна
Износ


Состојба
100% Сосема Нов
Материјал :
Цинк Легура (олово бесплатно)
Боја
како на слика
Количина :
10pcs
Големина на :
15x13mm
Дупка Кол големина : 2mm
1 инч = 2.54 см или 1cm = 0.393 инчен

Повеќе информации

Метална боја:
Антички Сребрен Позлатен
Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Гроздобер
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Цинк Легура
Шарм Тип:
Животни
Број На Модел На:
антички сребрен
Бренд Име:
KJjewel

Најдобрите понуди во категоријата