20pcs Антички Сребрен Позлатен Музика на Гитара Шарм Pendant одговара Хривнија Ѓердан Накит DIY Изработка на Додатоци 6x22mm

20pcs Антички Сребрен Позлатен Музика на Гитара Шарм Pendant одговара Хривнија Ѓердан Накит DIY Изработка на Додатоци 6x22mm

DEN 53.00
DEN 61.92
 

Това е достапна
Износ


Состојба
100% Сосема Нов
Материјал :
Цинк Легура (олово бесплатно)
Боја
како на слика
Количина :
20pcs
Големина на :
6x22mm
Дупка Кол големина : 2mm
1 инч = 2.54 см или 1cm = 0.393 инчен

Повеќе информации

Метална боја:
Антички Сребрен Позлатен
Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Гроздобер
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Цинк Легура
Шарм Тип:
Музички
Број На Модел На:
антички сребрен
Бренд Име:
KJjewel

Најдобрите понуди во категоријата