Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
2017 машки девојка подарок хривнија сребрена боја на морето желка шарм 8мм howlite и зелена кварцен камен мушка јога еластична мажите хривнија

2017 машки девојка подарок хривнија сребрена боја на морето желка шарм 8мм howlite и зелена кварцен камен мушка јога еластична мажите хривнија

DEN 118.00
DEN 209.76
 

Това е достапна
Износ


Новиот машки пол сребрена боја на морето желка шарм 8 mm howlite и зелениот кварц мушка јога еластична мажите хривнија
Висок квалитет позлатен занает и алуминиумски материјал,100% природен камен
S -17cm 16-17cm М -18 cm 17-18cm L-19cm 18-19cm
ЗА ПРЕВОЗОТ
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
ВРАЌАЊЕ & НАПЛАТА
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА.НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#.
3. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ЦЕНА, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
4. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. нп, од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
ЗА ГАРАНЦИЈА
1. 3 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Додатоци доаѓаат со 1-месеци гаранција.
2. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress! стареењето со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. ИЛИ можете да одберете да имате замена.
4. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. нп, од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
ЗА ПОВРАТНИ ИНФОРМАЦИИ
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив! OT ПОПРАВКА ИЛИ ЗАМЕНА НА ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА.

Повеќе информации

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
NADEEM
Број На Модел На:
ND3479
Затворач Тип:
За да се префрлате-clasps
Стил:
Гроздобер
Обликотшема:
Животните
Поставување Тип:
Никој
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Камен
is_customized:
Yes
Функција:
Никој
Компатибилност:
Никој
Синџир Тип:
еластична јаже
Мушка големина:
8мм
Должина:
19-19.5cm

Најдобрите понуди во категоријата