Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Нова Жешка Популарната женска Сребро Белиот Оган Опал Нараквици алки за тинејџерски девојки pulseiras femininas 19cm 7.48 инчен B469

Нова Жешка Популарната женска Сребро Белиот Оган Опал Нараквици алки за тинејџерски девојки pulseiras femininas 19cm 7.48 инчен B469

DEN 827.00
DEN 1008.00
 

Това е достапна
Износ


Бренд Garilina Метал Сребро Главниот Камен Опал 6 мм Главната Боја Бела Тежина 14.63 Грама (Опал & Сребрена) Нараквици Периметар 190mm / 7.48 инчен Количина 1 buc Земјата на Производство Chian Еколошки Стандарди Европа $ Никел,Олово,Кадмиум слободни 1 инч=2.54 см=25.4 mm

Повеќе информации

Метална боја:
сребро позлатен
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Затворач Тип:
Кутија-со-јазик
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Бренд Име:
garilina
Обликотшема:
Круг
Поставување Тип:
Тензија Поставување
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Стил:
Тренди
Синџир Тип:
Змија Синџир
Пол:
Жените
Број На Модел На:
B469
Метали Тип:
Сребро.
Гем Тип:
Човекот Направени Гем
Повод:
Годишнина,Ангажирање,Подароци,Партија,Свадба
Должина:
190mm
Стил:
Романтични

Најдобрите понуди во категоријата