Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
USTYLE Изолација Beaded Имитација Бисер Хривнија за Жени Мода Накит рачно изработени Мушка Линк Хривнија UB0041

USTYLE Изолација Beaded Имитација Бисер Хривнија за Жени Мода Накит рачно изработени Мушка Линк Хривнија UB0041

DEN 600.00
DEN 666.24
 

Това е достапна
Износ


Повеќе информации

Метална боја:
Злато-боја, Платина Позлатен
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Романтични
Пол:
Жените
Поставување Тип:
Невидливи Поставување
Бисер Форма:
Nearround
Материјал:
бисер
Должина:
18cm
Затворач Тип:
Скриени-безбедност-затворач
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Круг
Бисер Тип:
Симулирани-бисер
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Синџир Тип:
No
Еколошки Стандарди:
Олово, Никел, Кадмиум слободни
Должина:
16cm

Најдобрите понуди во категоријата