Моден Новиот Божиќ подарок Претерани Гроздобер Двојно Љубов Поставен Хривнија Накит За жените мода

Моден Новиот Божиќ подарок Претерани Гроздобер Двојно Љубов Поставен Хривнија Накит За жените мода

DEN 68.00
DEN 133.92
 

Това е достапна
Износ

Материјал : алуминиумски + магнетски затворач+СТП Должина : 20 см
СОВЕТИ : 1.Цел Слободни Кина Пост Ordinaary Мал Пакет Плус 2.Цел > 5 Слободни Aliexpress Стандард Превозот или Кина Пост Регистрирани Воздух Пошта 3.Цел > 200 Слободни Експрес Испорака Услуга Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт whatsapp +8613750969795

Повеќе информации

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
KF3002
Стил:
Гроздобер
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Пол:
Жените
Затворач Тип:
Магнет
Поставување Тип:
Рамки Поставување
Обликотшема:
Водител на
is_customized:
Yes
Материјал:
кожа
Метали Тип:
Бакар
Бренд Име:
MAOKE
Пол:
Женски
Мозаик материјал:
Unmounted
место:
место
Xinqite:
Свежи
Материјал:
Цинк Легура
Должина:
20cm

Најдобрите понуди во категоријата