Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
J Продавница Бесплатен Превозот Cosplay Едно Парче Хривнија Аниме Сувенири Нараквици Висококвалитетна Кожа Направени Од Страна Алка Cos Додатоци

J Продавница Бесплатен Превозот Cosplay Едно Парче Хривнија Аниме Сувенири Нараквици Висококвалитетна Кожа Направени Од Страна Алка Cos Додатоци

DEN 177.12
 

Това е достапна
Износ

Боја : Сребро; Големина : 26 cm во должина ; Тежина : околу 40 g

Повеќе информации

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
is_customized:
No
Стил:
Тренди
Синџир Тип:
Пуканки Синџир
Затворач Тип:
Чипка-Up
Број На Модел На:
JJ10116
Обликотшема:
Скелетот
Поставување Тип:
Никој
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Мажи
Материјал:
кожа
Функција:
сувенир
Компатибилност:
хривнија
Тежина:
40g
Должина:
26cm

Најдобрите понуди во категоријата