Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
лозата openwork етерично масло diffuser pendant ароматерапијата хривнија locket шарм нараквици

лозата openwork етерично масло diffuser pendant ароматерапијата хривнија locket шарм нараквици

DEN 979.68
 

Това е достапна
Износ

Ние ќе испрати избрани боја за вашата нарачка. Ако имате посебни барање на бои, ве молиме оставете порака кога ќе го поставите цел. : -)
Сите ние имаме наведени бои во акции. Природни Лава Камен : Лава монистра/камења се единствени во која природно-формирана voids и неправилни површини се дел од нивната убавина. На porous материјал на карпата е она што им овозможува на мирис, да остане и последна. Како да го користите : Само бришење капка етерично масло од лава камен и да уживаат во аромата за неколку часа или до неколку дена, во зависност од нафта што ја користите. Откако арома бледнее, повторно да аплицираат на нафта или масла од лава мушка. Ѓердан должина : рашири белегзии се вклопат за повеќето жени Лава монистра, големина : 10мм материјал : бакар locket и нараквица со родиум садење. Shining Story Мода Накит трговија на големо - Посетете ја Нашата Продавница Shining Story е специјализирана трговија на големо евтини модни накит. Ние си имаме свој професионален фабриката за правење на морска школка мајка на бисер накит. Посетете ја нашата продавница да видите повеќе : Големи Редовни Акции, Како ние пакет за вашата цел предмети се добро заштитени од меур торба и надворешниот картон. Превозот - Вашата цел се доставени од страна на професионални курир
Вкупно Цел вредноста Цел Цел>$150 Превозот метод Сингапур воздух mail услугата(Trackable) * DHL, Fedex, EMS, или не други комерцијални изразат компанија * Комерцијални експресна услуга е обично се користи за клиенти во САД, Канада, Европа, Австралија и Јужна Америка. Оддалечена област купувачи, ве молиме контактирајте со нас за ова. Плаќање & Купувачот Заштита Можете да изберете плаќање на вашите цел користење на кредитна картичка, запад унија, банкарски трансфер..итн. И вашата исплата ќе се објавени за нас откако ќе ги примите и среќни со вашата нарачка. Вашето купување се целосно заштитени од Aliexpress.
Нашата Служба за корисници Ако не сте задоволни, ние не сме среќни. Ти си повеќе од добредојдена да контактирате со нас во секое време ако имаш било прашање или проблем. Ние гарантираме за одговор во рок од 1 работен ден.
Gurantee Ние gurantee ќе ја прими стоката во добра состојба, во време.
Ние ќе се препратат на стоки или надоместок, доколку го следново случи :
1.Пакет е изгубен, прекината, или украдени пред да стигне до вас
2. Воздушно Mail пакет не пристигнале по долго време на Овие случаи се ретки, и ако ова некогаш се случува, ние ќе ве информира на рокот за испорака за вашите пакет, кој ќе биде околу 30 дена во зависност од регионот.
3.Клиент е цел пристигна со производи во оштетена состојба.
Ние обезбедуваме брза услуга кога ќе се соочи со проблем.

Повеќе информации

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Поставување Тип:
Никој
Материјал:
Стакло
Синџир Тип:
Линк Синџир
Затворач Тип:
За да се префрлате-clasps
Метали Тип:
сребро позлатен
Обликотшема:
Круг
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Должина:
19cm 20cm 21cm and 22cm

Најдобрите понуди во категоријата