Љубовно Писмо Сина Вистинска Кожа Хривнија Синџир Одговара За Шарм Нараквици DIY Метал одговара за Легура Стакло Европската Голема Дупка Мушка 55

Љубовно Писмо Сина Вистинска Кожа Хривнија Синџир Одговара За Шарм Нараквици DIY Метал одговара за Легура Стакло Европската Голема Дупка Мушка 55

DEN 90.00
DEN 112.32
 

Това е достапна
Износ

За превозот : 1,Цел $6,Слободни Кина Пост Регистрирани,САД ќе бидат Слободни по E-пакет Цел >$5.
3,Цел>$30,Ќе ги Ажурира E-пакет ако Земјата или Регионот E-пакет Поддршка.
4,Цел>$150,International Express,Некои Земји ажурирање Изразат кога Цел повеќе од $80.
Answer : ___________________________ NOTE :
Ако имате превозот обвиненија,ние ќе го промени тоа да биде бесплатен превозот во прв пат.
Љубезно ве потсетам : Ако е можно, ве молиме направете ја вашата нарачка и повеќе од $6(за САД повеќе од $5),ние ќе превозот со Регистрирани,можете да следење на сите начини,безбеден и брз
П : Како можам да се плати за мојата купување?
A : ние го прифаќаме следниве paymet методи : кредитна картичка;moneybookers; T/T, western union.
П : Колку чини да брод на мојата земја?
A : Пакет помалку од 2 Kg ќе биде испорачуван Кина Пост Воздухопловната кои
бесплатен превозот на 26 земји како следниве : сад; Обединето Кралство; Australi
Бразил; Канада; Италија; Турција; Шпанија; Малезија; Франција; Русија; Шведска
Нов Зеланд; Норвешка; Швајцарија; Јапонија; Тајланд; Ирска; Израел; Белгија
Полска; Јужна Кореја; Австрија; Германија; Данска; Сингапур.Други земји
и пакет за период од 2 Кг, купувачите треба да си дозволат целиот превозот цена.
П : дали постои следење на Број за мојот објект?
A : Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да ја видите
пратката staus на соодветниот веб-сајт.
П : Дали овој производ доаѓаат со мало пакет?
A : имаме прогласи пакување детали за опис на секој производ,
ве молиме проверете го ова, ви благодариме!
П : јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена?
А : Здраво,ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина,
ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение!

Повеќе информации

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
AODUOLA
Поставување Тип:
Никој
Материјал:
кожа
Синџир Тип:
Rolo Синџир
Должина:
20cm
Затворач Тип:
Двоен-безбедност-clasps
Метали Тип:
Бакар
Обликотшема:
Круг
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Антички Сребрен синџир:
кожа хривнија
Нараквици:
хривнија
sliver Нараквици:
Антички Сребрен Нараквици
хривнија за шарм:
шарм
Шарм:
кожа синџир
дебела сребро синџир:
сребрен синџир мажи
машки сребро синџир :
нараквици за жени
долго Нараквици:
Телото Синџир
нараквици за жени:
Нараквици & Алки
Должина:
20CM

Најдобрите понуди во категоријата