Висококвалитетна Кожа Хривнија Жените и Мажите Заврши Хривнија Мода Човек не ' Рѓосувачки Челик Јаже, Верига рачно изработени Накит трговија на Големо

Висококвалитетна Кожа Хривнија Жените и Мажите Заврши Хривнија Мода Човек не ' Рѓосувачки Челик Јаже, Верига рачно изработени Накит трговија на Големо

DEN 105.00
DEN 206.40
 

Това е достапна
Износ


Добредојдовте во мојата продавница :
Производи Детали :
пакет : Плаќање : со Кредитна картичка ,во реално -време бренд трансфер ,офлајн плаќање ,Можете да изберете метод кој е многу удобен за вас .За да ги заштитите вашите интереси,можеме да го прифатиме Alipay (ЗАЧУВАМ), така што вашиот шопинг е безбедноста гаранција. Превозот : Политика на Враќање : Ние гарантираме 100% задоволство. Ако чувствувате дека не се задоволни со предмети што сте го добиле од нас, и објектот се разликува од описот. Ве молам дозволете ми да знам. целосна наплата, замена или замена е понуден. Само ако има потреба, ве молиме вратете го објектот за да ни во рок од 3 дена откако ќе го добие тоа. Ве молиме Имајте предвид : ние нема да се врати превозот цена или не се превозот цена назад кон мене, освен ако тоа не е наша вина. Се надеваме дека може да се разбере ова. Повратни информации & Контактирајте со Нас : Ако не сте задоволни со мојата објекти и услуги, ве молиме да ми корист за да се остави позитивен фидбек. Вашиот добар фидбек е многу ценет. Ако сметаш дека ти нема да ме остави позитивни повратни информации, ве молиме confortable да дозволете ми да знам прво. Јас ќе ви даде добро решение. Јас сум среќен да одговори на секое прашање може да имате, па ве молиме не двоумете се да ме контактирате. Јас ќе се обидам моето најдобро да ви одговори не подоцна од 24 часа, се очекува дека ние се исклучи за време на викендите. Накит За Нега :
За нас :

Повеќе информации

Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Нараквици
Стил:
Тренди
Пол:
Унисекс
Поставување Тип:
Никој
Материјал:
кожа
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Должина:
15.5Inch
Затворач Тип:
Скриени-безбедност-затворач
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Обликотшема:
Круг
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Големина:
4mm, 17x7mm
Тежина:
5.2 G
занаети:
Нерѓосувачки Челик
боја:
Црна
Безопасни :
Никој
Функција:
кожа хривнија
Стил:
Моден Човек Не ' Рѓосувачки Челик Јаже, Верига Рачно Изработени Jewelr

Најдобрите понуди во категоријата